Servis a opravy kopírek Lanier

Úvod » Servis a opravy » Jaké značky opravujeme? » Servis a opravy kopírek Lanier

Servis a opravy kopírek Lanier provádíme už od roku 1999. Kopírky Lanier dobře známe a víme, jak na ně.

Servis kopírek Lanier - jak a kde

Servis větších kopírek Lanier provádíme u Vás v místě. Podívejte se na seznam měst, kam jezdíme provádět servis kopírek Lanier. Multifunkční kopírky a menší kopírky Lanier můžete přivézt na servis přímo k nám na prodejnu do Liberce.

Jak objednat servis kopírek Lanier

Pokud Vaše kopírka Lanier jeví známky potřeby opravy, můžete si servis kopírky Lanier objednat telefonicky na tel. 486 111 235 nebo e-mailem na info@kancl.cz. V naší odpovědi se dozvíte předběžný termín servisu Vaší kopírky Lanier.

Možnost zapůjčení náhradní kopírky

Po dobu servisu Vaší kopírky Lanier Vám můžeme bezplatně zapůjčit náhradní kopírku. V případě zájmu o tuto službu nás neváhejte kontaktovat.

Cena servisu kopírek Lanier

Cena se nejčastěji pohybuje mezi 450 - 650Kč. Cena je odvozena od náročnosti a celkového času servisu Vaší kopírky Lanier. Můžete si sami určit cenový limit opravy a v případě, že by cena tento limit překročila, budeme Vás žádat o souhlas.

Záruční servis kopírek Lanier

Provádíme samozřejmě také záruční servis kopírek Lanier. Stejně tak jako na všechny další námi prodávané kopírky, tiskárny a multifunkční zařízení.

Kde všude provádíme opravy kopírovacích strojů Lanier?

Nejčastěji je to Liberec a Jablonec nad Nisou. Velmi často také Turnov, Semily, Česká Lípa, Varnsdorf, Hrádek nad Nisou, Mladá Boleslav atd. Kompletní seznam měst najdete zde.

Poptávka servisu kopírek Lanier

Máte dotazy, nebo si chcete servis Vaší kopírky Lanier hned objednat? Použijte tento poptávkový formulář, nebo volejte na 486 111 235 případně nám napište e-mailem na info@kancl.cz.

Vaše jméno:
Váš telefon:
Váš email:
Zpráva:
Opište z obrázku:
CAPTCHA Image