Volná pracovní pozice

Úvod » Vše o nákupu » Volná pracovní pozice

KANCL s.r.o. dodává sve produkty a služby již 17 let. Za tu dobu jsme si vybudovali pověst stabilní firmy kam se zákazníci rádi vrací.

Momentálně hledáme aktivního a přátelsky vystupujícího člověka na pozici:

TECHNIK

Náplň práce:

  • Běžné opravy a servis počítačů.
  • Instalace, servis a správa multifunkčních kopírek.
  • Veškerá podpora zákazníka v oblasti tisku.
  • Kompletní příprava a realizace zakázek.
  • Automatizace dodávek spotřebního materiálu a odečtu stavů.

Požadujeme:

  • Minimálně ÚSO s maturitou.
  • Základní znalost anglického jazyka.
  • Více než uživatelská znalost práce s PC.
  • Technické nadání, nadšení pro nové věci.
  • Základní znalosti správy počítačových sítí (není podmínkou).
  • Profesionální přístup a kvalitu odvedené práce.
  • Slušné vystupování
  • Schopnost jednání se zákazníky i dodavateli
  • Schopnost práce v týmu
  • Základní znalosti HW

Nabízíme:

  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv.
  • Zajímavou a tvůrčí práci v kontaktu se zákazníkem.
  • Odborná školení a kurzy.
  • Služební auto a telefon.
  • Pracovistě v Liberci.
  • Odpovídající finanční ohodnocení.

Máš chuť se dozvědět víc? Pošli info o tobě a tvých schopnostech na urban@kancl.cz. Určitě se ozveme.