Opravy kopírek a tiskáren Mladá Boleslav

Úvod » Servis a opravy » Kam za Vámi přijedeme? » Opravy kopírek a tiskáren Mladá Boleslav

Jste z Mladé Boleslavi a okolí? Jeví Vaše kopírka známky poruchy? Potřebujete Vaši kopírku opravit? Opravy kopírek provádíme po celé ČR a tedy i u Vás v Mladé Boleslavi.

Kopírky prodáváme a servis a opravy kopírek děláme již od roku 1999. S opravami kopírek máme bohaté zkušenosti, kopírky dobře známe a jen tak něco nás nezaskočí.

Opravy větších kopírek provádíme přímo na místě, tedy na servis přijedeme za Vámi do Mladé Boleslavi.

Co můžete udělat pro rychlou opravu Vaší kopírky?

Zavolejte nám na 602 150 402. 

Stačí jeden telefonát na telefonní číslo 602 150 402, nebo napište e-mail na info@kancl.cz. Případně můžete využít kontaktního formuláře níže na této stránce. My Vám zavoláme zpět. Během tohoto telefonátu domluvíme termín opravy Vaší kopírky u Vás v Mladé Boleslavi.

S námi proběhne oprava Vaší kopírky v Mladé Boleslavi rychle a hladce, Na opravy kopírek poskytujeme záruku tři měsíce, v jejichž rámci poskytneme zdarma služby, pokud bude kopírka po opravě jevit známky nějakých vad.

Opravy kopírek - značky

Provádíme opravy kopírek všech značek. Mezi nejčastější značky kopírek, na kterých provádíme opravy, jsou Samsung, Xerox, Brother, Minolta, Canon, Kyocera, ale i další.

Kromě oprav kopírek provádíme také opravy tiskáren a multifunkčních zařízení. Dále u nás také najdete levné a kvalitní tonery do kopírek, tonery a náplně do tiskáren a cartridge do inkoustových tiskáren. Provádíme také renovace tonerů a náplní do tiskáren.

 

Opravy kopírek a tiskáren – kontaktní formulář

Neváhejte nás kontaktovat. Rychle a profesionálně provedeme opravu Vaší kopírky nebo tiskárny u Vás v Mladé Boleslavi. Po obdržení Vaší poptávky Vám zavoláme a domluvíme termín opravy kopírky u Vás v Mladé Boleslavi.

Vaše jméno:
Váš telefon:
Váš email:
Zpráva:
Opište z obrázku:
CAPTCHA Image