Řekli o nás

Úvod » Pronájem tiskáren » Řekli o nás
Lukáš Pytloun
Společnost KANCL.cz pro nás řeší veškerá tisková řešení na všech 12 hotelech, ze spolupráce jsme nadšení! Na recepcích máme zařízení ve vlastnictvi, v head ofice si pronajímáme profesionální multifunkční stroj, na kterém tiskneme i veškeré propagační materiály, čímž jsme ušetřili cca 40 % oproti minulosti, kdy jsme všechny tiskoviny ve větších sériích poptávali v tiskárnách a copystudiich. Nejvíce oceňujeme servis 24/7 a že se o tisková řešení nemusíme vůbec starat.
Lukáš Pytloun
PYTLOUN HOTELS, PHG s.r.o
RNDr. Tomáš Hofrichter, Ph.D.
Profesionální zajištění tiskových služeb, moderní technologie a svižný servis poskytuje jistě celá řada firem. KANCL.cz k tomu přidává naprostou spolehlivost a ochotu řešit naše problémy efektivně. Za dlouhá léta naší spolupráce jsem se vždy mohl spolehnout na jejich práci, vždy platilo dané slovo... To dnes není málo.
RNDr. Tomáš Hofrichter, Ph.D.
ředitel školy, Gymnázium Dr. Antona Randy
Ing. Lucie Kobrová
Spolupráce s KANCL.CZ je naprosto prvotřídní. Velmi milý a ochotný personál, rychlé a efektivní řešení našich požadavků, vstřícný přístup a profesionální služby. Zpočátku jsme pouze odebírali tonery do našich tiskáren, dnes máme pronajatý kopírovací stroj, snížili jsme tím naše náklady a v podstatě se nemusíme o nic starat. Za naši společnost mohu jedině doporučit.
Ing. Lucie Kobrová
LUTOKO s.r.o.
Pokud nastanou problémy s tiskárnami (v nájmu máme dvě), řešíme jejich odstranění zpravidla telefonicky s technikem společnosti. Oceňuji dostupnost technika, jeho vstřícnost, trpělivost při vysvětlování jak, kde, co zkontrolovat. S jeho pomocí se daří závady odstranit a tiskárnu zprovoznit. Nejde-li problém odstranit prostřednictvím komunikace po telefonu, nečekáme na příjezd technika déle než 24 hodin. Zjednodušeně, oceňuji dostupnost, vstřícnost a rychlost servisu.
PaedDr. Stanislav Poddaný
Základní škola a mateřská škola Všetaty
Marek Vávra
Využíváme pronájem kopírky Konica Minolta od firmy KANCL.cz. Zbavily jsme se tak veškerých starostí s tiskem ve firmě a jsme spokojeni. Oceňujeme profesionální přístup a ochotu personálu.
Marek Vávra
Zámecký pivovar Frýdlant
Jsme internetový obchod zabývající se převážně prodejem tiskopisů, výtvarných, školních a kancelářských potřeb. Se společností Kancl.cz spolupracujeme již třetím rokem. Oceňujeme především rychlý a kvalitní servis, tisková řešení a kalkulace na míru, proklientský přístup a příznivé ceny.
Michaela Žemličková
SEVT a.s.
Mnoho let spolupracujeme s firmou KANCL, máme pronajatou již několikátou tiskárnu a jsme velice spokojeni se servisem.
Iva Maryšková
LADA Martimex
S firmou KANCL.cz spolupracujeme již řadu let. Pravidelně odebíráme spotřební materiál – náplně a tonery do menších tiskáren a poslední dva roky máme v pronájmu multifunkční zařízení s kompletním servisem. Spolupráce je bezproblémová a servis bez problémů. Za naší firmu můžeme spolupráci jedině doporučit, díky pronájmu jsme ušetřili i značnou část tiskových nákladů.
Ing. Petr KOLLERT
KOLLERT ELEKTRO s.r.o.
Monika Palánová
Od společnosti Kancl.cz využíváme dlouhodobý pronájem tiskárny. V případě potřeby se na ně obracíme se žádostí na dodání tonerů či servis. Velmi oceňujeme přizpůsobení času servisu našim potřebám (dodání tonerů téměř okamžitě J), dodání přímo do kanceláře (nemusíme nikam jezdit) a vstřícnou komunikaci všech členů týmu.
Monika Palánová
Projektová manažerka, NTI – consulting, s.r.o.
Vše kolem tisku už mnoho let řešíme s Kancl.cz. Od nákupu tiskáren a tonerů jsme postupně přešli k pronájmu kopírky a jsme spokojeni. Spolupráce funguje na 100%.
Tomáš Dušek
Ski areál Ještěd