Servis a opravy kopírek Sharp

Úvod » Servis a opravy » Jaké značky opravujeme? » Servis a opravy kopírek Sharp

Servis a opravy kopírek Sharp provádíme už od roku 1999. Kopírky Sharp dobře známe a víme, jak na ně.

Servis kopírek Sharp - jak a kde

Servis větších kopírek Sharp provedeme u Vás v místě. Podívejte se na seznam měst, kam jezdíme provádět servis kopírek Epson. Multifunkční kopírky a menší kopírky Sharp můžete přivézt na servis přímo k nám na prodejnu do Liberce.

Jak objednat servis kopírek Sharp

Pokud Vaše kopírka Sharp jeví známky potřeby opravy, můžete si servis kopírky Sharp objednat telefonicky na tel. 486 111 235 nebo e-mailem na info@kancl.cz. V naší odpovědi se dozvíte předběžný termín servisu Vaší kopírky Sharp.

Možnost zapůjčení náhradní kopírky

Po dobu servisu Vaší kopírky Sharp Vám můžeme bezplatně zapůjčit náhradní kopírku. V případě zájmu o tuto službu nás neváhejte kontaktovat.

Cena servisu kopírek Sharp

Cena se nejčastěji pohybuje mezi 450 - 650Kč. Cena je odvozena od náročnosti a celkového času servisu Vaší kopírky Sharp. Můžete si sami určit cenový limit opravy a v případě, že by cena tento limit překročila, budeme Vás žádat o souhlas.

Záruční servis kopírek Sharp

Provádíme samozřejmě také záruční servis kopírek Sharp. Stejně tak jako na všechny další námi prodávané kopírky, tiskárny a multifunkční zařízení.

Kde všude provádíme opravy kopírovacích strojů Sharp?

Nejčastěji je to Liberec a Jablonec nad Nisou. Velmi často také Turnov, Semily, Česká Lípa, Varnsdorf, Hrádek nad Nisou, Mladá Boleslav atd. Kompletní seznam měst najdete zde.

Poptávka servisu kopírek Sharp

Máte dotazy, nebo si chcete servis Vaší kopírky Sharp hned objednat? Použijte tento poptávkový formulář, nebo volejte na 486 111 235 případně nám napište e-mailem na info@kancl.cz.

Vaše jméno:
Váš telefon:
Váš email:
Zpráva:
Opište z obrázku:
CAPTCHA Image