Servis a opravy kopírek HP

Úvod » Servis a opravy » Jaké značky opravujeme? » Servis a opravy kopírek HP

Servis kopírek Hewlett Packard provádíme už od roku 1999. Kopírky HP dobře známe a víme, jak na ně.

Servis kopírek HP - jak a kde

Servis větších kopírek HP provádíme u Vás v místě. Podívejte se na seznam měst, kam jezdíme provádět servis kopírek HP. Multifunkční kopírky a menší kopírky HP můžete přivézt na servis přímo k nám na prodejnu do Liberce.

Jak objednat servis kopírek HP

Pokud Vaše kopírka HP jeví známky potřeby opravy, můžete si servis kopírky HP objednat telefonicky na tel. 486 111 235 nebo e-mailem na info@kancl.cz. V naší odpovědi se dozvíte předběžný termín servisu Vaší kopírky HP.

Možnost zapůjčení náhradní kopírky

Po dobu servisu Vaší kopírky HP Vám můžeme bezplatně zapůjčit náhradní kopírku. V případě zájmu o tuto službu nás neváhejte kontaktovat.

Cena servisu kopírek HP

Cena se nejčastěji pohybuje mezi 250 - 600Kč. Cena je odvozena od náročnosti a celkového času servisu Vaší kopírky HP. Můžete si sami určit cenový limit opravy a v případě, že by cena tento limit překročila, budeme Vás žádat o souhlas.

Záruční servis kopírek HP

Provádíme samozřejmě také záruční servis kopírek HP. Stejně tak jako na všechny další námi prodávané kopírky, tiskárny a multifunkční zařízení.

Kde všude provádíme opravy kopírovacích strojů HP?

Nejčastěji je to Liberec a Jablonec nad Nisou. Velmi často také Turnov, Semily, Česká Lípa, Varnsdorf, Hrádek nad Nisou, Mladá Boleslav atd. Kompletní seznam měst najdete zde.

Poptávka servisu kopírek HP

Máte dotazy, nebo si chcete servis Vaší kopírky HP hned objednat? Použijte tento poptávkový formulář, nebo volejte na 486 111 235 případně nám napište e-mailem na info@kancl.cz.

Vaše jméno:
Váš telefon:
Váš email:
Zpráva:
Opište z obrázku:
CAPTCHA Image