Servis a opravy kopírek Kyocera

Úvod » Servis a opravy » Jaké značky opravujeme? » Servis a opravy kopírek Kyocera

Servis a opravy kopírek Kyocera provádíme už od roku 1999. Kopírky Kyocera dobře známe a víme, jak na ně.

Servis kopírek Kyocera - jak a kde

Servis větších kopírek Kyocera provádíme u Vás v místě. Podívejte se na seznam měst, kam jezdíme provádět servis kopírek Kyocera. Multifunkční kopírky a menší kopírky Kyocera můžete přivézt na servis přímo k nám na prodejnu do Liberce.

Jak objednat servis kopírek Kyocera

Pokud Vaše kopírka Kyocera jeví známky potřeby opravy, můžete si servis kopírky Kyocera objednat telefonicky na tel. 486 111 235 nebo e-mailem na info@kancl.cz. V naší odpovědi se dozvíte předběžný termín servisu Vaší kopírky Kyocera.

Možnost zapůjčení náhradní kopírky

Po dobu servisu Vaší kopírky Kyocera Vám můžeme bezplatně zapůjčit náhradní kopírku. V případě zájmu o tuto službu nás neváhejte kontaktovat.

Cena servisu kopírek Kyocera

Cena se nejčastěji pohybuje mezi 450 - 650Kč.Cena je odvozena od náročnosti a celkového času servisu Vaší kopírky Kyocera. Můžete si sami určit cenový limit opravy a v případě, že by cena tento limit překročila, budeme Vás žádat o souhlas.

Záruční servis kopírek Kyocera

Provádíme samozřejmě také záruční servis kopírek Kyocera. Stejně tak jako na všechny další námi prodávané kopírky, tiskárny a multifunkční zařízení.

Kde všude provádíme opravy kopírovacích strojů Kyocera?

Nejčastěji je to Liberec a Jablonec nad Nisou. Velmi často také Turnov, Semily, Česká Lípa, Varnsdorf, Hrádek nad Nisou, Mladá Boleslav atd. Kompletní seznam měst najdete zde

Poptávka servisu kopírek Kyocera

Máte dotazy, nebo si chcete servis Vaší kopírky Kyocera hned objednat? Použijte tento poptávkový formulář, nebo volejte na 486 111 235 případně nám napište e-mailem na info@kancl.cz.

Vaše jméno:
Váš telefon:
Váš email:
Zpráva:
Opište z obrázku:
CAPTCHA Image
Vaše jméno:
Váš telefon:
Váš email:
Zpráva:
Opište z obrázku:
CAPTCHA Image