Servis a opravy kopírek Minolta

Úvod » Servis a opravy » Jaké značky opravujeme? » Servis a opravy kopírek Minolta

Servis a opravy kopírek Konica Minolta provádíme už od roku 1999. Kopírky Minolta dobře známe a víme, jak na ně.

Servis kopírek Konica Minolta - jak a kde

Servis větších kopírek Minolta provádíme u Vás v místě. Podívejte se na seznam měst, kam jezdíme provádět servis kopírek Minolta. Multifunkční kopírky a menší kopírky Minolta můžete přivézt na servis přímo k nám na prodejnu do Liberce.

Jak objednat servis kopírek Konica Minolta

Pokud Vaše kopírka Minolta jeví známky potřeby opravy, můžete si servis kopírky Minolta objednat telefonicky na tel. 486 111 235 nebo e-mailem na info@kancl.cz. V naší odpovědi se dozvíte předběžný termín servisu Vaší kopírky Minolta.

Možnost zapůjčení náhradní kopírky

Po dobu servisu Vaší kopírky Minolta Vám můžeme bezplatně zapůjčit náhradní kopírku. V případě zájmu o tuto službu nás neváhejte kontaktovat.

Cena servisu kopírek Konica Minolta

 Cena se nejčastěji pohybuje mezi 250 - 600Kč. Cena je odvozena od náročnosti a celkového času servisu Vaší kopírky Minolta. Můžete si sami určit cenový limit opravy a v případě, že by cena tento limit překročila, budeme Vás žádat o souhlas.

Záruční servis kopírek Konica Minolta

Provádíme samozřejmě také záruční servis kopírek Minolta. Stejně tak jako na všechny další námi prodávané kopírky, tiskárny a multifunkční zařízení.

Kde všude provádíme opravy kopírovacích strojů Konica Minolta?

Nejčastěji je to Liberec a Jablonec nad Nisou. Velmi často také Turnov, Semily, Česká Lípa, Varnsdorf, Hrádek nad Nisou, Mladá Boleslav atd. Kompletní seznam měst najdete zde.

Poptávka servisu kopírek Konica Minolta

Máte dotazy, nebo si chcete servis Vaší kopírky Minolta hned objednat? Použijte tento poptávkový formulář, nebo volejte na 486 111 235 případně nám napište e-mailem na info@kancl.cz.

Vaše jméno:
Váš telefon:
Váš email:
Zpráva:
Opište z obrázku:
CAPTCHA Image