Servis a opravy kopírek Olympia

Úvod » Servis a opravy » Jaké značky opravujeme? » Servis a opravy kopírek Olympia

Kopírky Olympia se již delší dobu nevyrábějí ale stále provádíme jejich servis, včetně dodávek náhradních dílů a tonerů. Kopírky Omega Olympia dobře známe a víme, jak na ně.

Servis kopírek Olympia - jak a kde

Servis větších kopírek Olympia provádíme u Vás v místě. Podívejte se na seznam měst, kam jezdíme provádět servis kopírek Olympia. Multifunkční kopírky a menší kopírky Olympia můžete přivézt na servis přímo k nám na prodejnu do Liberce.

Jak objednat servis kopírek Olympia

Pokud Vaše kopírka Olympia jeví známky potřeby opravy, můžete si servis kopírky Olympia objednat telefonicky na tel. 486 111 235 nebo e-mailem na info@kancl.cz. V naší odpovědi se dozvíte předběžný termín servisu Vaší kopírky Olympia.

Možnost zapůjčení náhradní kopírky

Po dobu servisu Vaší kopírky Olympia Vám můžeme bezplatně zapůjčit náhradní kopírku. V případě zájmu o tuto službu nás neváhejte kontaktovat.

Cena servisu kopírek Olympia

Cena se nejčastěji pohybuje mezi 450 - 650Kč. Cena je odvozena od náročnosti a celkového času servisu Vaší kopírky Olympia. Můžete si sami určit cenový limit opravy a v případě, že by cena tento limit překročila, budeme Vás žádat o souhlas.

Záruční servis kopírek Olympia

Provádíme samozřejmě také záruční servis kopírek Olympia. Stejně tak jako na všechny další námi prodávané kopírky, tiskárny a multifunkční zařízení.

Kde všude provádíme opravy kopírovacích strojů Olympia?

Nejčastěji je to Liberec a Jablonec nad Nisou. Velmi často také Turnov, Semily, Česká Lípa, Varnsdorf, Hrádek nad Nisou, Mladá Boleslav atd. Kompletní seznam měst najdete zde.

Poptávka servisu kopírek Olympia

Máte dotazy, nebo si chcete servis Vaší kopírky Olympia hned objednat? Použijte tento poptávkový formulář, nebo volejte na 486 111 235 případně nám napište e-mailem na info@kancl.cz.

Vaše jméno:
Váš telefon:
Váš email:
Zpráva:
Opište z obrázku:
CAPTCHA Image