Servis kopírek Xerox

Úvod » Servis a opravy » Jaké značky opravujeme? » Servis kopírek Xerox

Servis a opravy kopírek Xerox provádíme už od roku 1999. Kopírky Xerox dobře známe a víme, jak na ně.

Servis kopírek Xerox - jak a kde

Servis větších kopírek Xerox provádíme u Vás v místě. Podívejte se na seznam měst, kam jezdíme provádět servis kopírek Xerox. Multifunkční kopírky a menší kopírky Xerox můžete přivézt na servis přímo k nám na prodejnu do Liberce.

Jak objednat servis kopírek Xerox

Pokud Vaše kopírka Xerox jeví známky potřeby opravy, můžete si servis kopírky Xerox objednat telefonicky na tel. 486 111 235 nebo e-mailem na info@kancl.cz. V naší odpovědi se dozvíte předběžný termín servisu Vaší kopírky Xerox.

Možnost zapůjčení náhradní kopírky

Po dobu servisu Vaší kopírky Xerox Vám můžeme bezplatně zapůjčit náhradní kopírku. V případě zájmu o tuto službu nás neváhejte kontaktovat.

Cena servisu kopírek Xerox

Cena se nejčastěji pohybuje mezi 450 - 650Kč, Cena je odvozena od náročnosti a celkového času servisu Vaší kopírky Xerox. Můžete si sami určit cenový limit opravy a v případě, že by cena tento limit překročila, budeme Vás žádat o souhlas.

Záruční servis kopírek Xerox

Provádíme samozřejmě také záruční servis kopírek Xerox. Stejně tak jako na všechny další námi prodávané kopírky, tiskárny a multifunkční zařízení.

Kde všude provádíme opravy kopírovacích strojů Xerox?

Nejčastěji je to Liberec a Jablonec nad Nisou. Velmi často také Turnov, Semily, Česká Lípa, Varnsdorf, Hrádek nad Nisou, Mladá Boleslav atd. Kompletní seznam měst najdete zde.

Poptávka servisu kopírek Xerox

Máte dotazy, nebo si chcete servis Vaší kopírky Xerox hned objednat? Použijte tento poptávkový formulář, nebo volejte na 486 111 235 případně nám napište e-mailem na info@kancl.cz.

Vaše jméno:
Váš telefon:
Váš email:
Zpráva:
Opište z obrázku:
CAPTCHA Image