Servis a opravy tiskáren Brother

Úvod » Servis a opravy » Jaké značky opravujeme? » Servis a opravy tiskáren Brother

Servis a opravy tiskáren Brother provádíme už spoustu let, od roku 1999. Tiskárny Brother dobře známe a víme, jak na ně.

Servis tiskáren Brother - jak a kde

Servis větších tiskáren Brother provádíme u Vás v místě. Podívejte se na seznam měst, kam jezdíme provádět servis tiskáren Brother. Multifunkční kopírky a menší tiskárny Brother můžete přivézt na servis přímo k nám na prodejnu do Liberce.

Jak objednat servis tiskáren Brother

Pokud Vaše tiskárna Brother jeví známky potřeby opravy, můžete si servis tiskrány Brother objednat telefonicky na tel. 486 111 235 nebo e-mailem na info@kancl.cz. V naší odpovědi se dozvíte předběžný termín servisu Vaší tiskárny Brother.

Možnost zapůjčení náhradní tiskárny

Po dobu servisu Vaší tiskárny Brother Vám můžeme bezplatně zapůjčit náhradní tiskárnu. V případě zájmu o tuto službu nás neváhejte kontaktovat.

Cena servisu tiskáren Brother

Cena se nejčastěji pohybuje mezi 250 - 600Kč. Cena je odvozena od náročnosti a celkového času servisu Vaší tiskárny Brother. Můžete si sami určit cenový limit opravy a v případě, že by cena tento limit překročila, budeme Vás žádat o souhlas.

Záruční servis tiskáren Brother

Provádíme samozřejmě také záruční servis tiskáren Brother. Stejně tak jako všech dalších námi prodávaných tiskáren, kopírek a multifunkčních zařízení.

Kde všude provádíme opravy tiskáren Canon?

Nejčastěji je to Liberec a Jablonec nad Nisou. Velmi často také Turnov, Semily, Česká Lípa, Varnsdorf, Hrádek nad Nisou, Mladá Boleslav atd. Kompletní seznam měst najdete zde.

Poptávka servisu tiskáren Brother

Máte dotazy, nebo si chcete servis Vaší tiskárny Brother hned objednat? Použijte tento poptávkový formulář, nebo volejte na 486 111 235 případně nám napište e-mailem na info@kancl.cz.

Vaše jméno:
Váš telefon:
Váš email:
Zpráva:
Opište z obrázku:
CAPTCHA Image