Servis a opravy tiskáren Canon

Úvod » Servis a opravy » Jaké značky opravujeme? » Servis a opravy tiskáren Canon

Servis a opravy tiskáren Canon provádíme už spoustu let, od roku 1999. Tiskárny Canon dobře známe a víme, jak na ně.

Servis a opravy tiskáren Canon - jak a kde

Servis větších tiskáren Canon provádíme u Vás v místě. Podívejte se na seznam měst, kam jezdíme provádět servis tiskáren Canon. Multifunkční kopírky a menší tiskárny Canon můžete přivézt na servis přímo k nám na prodejnu do Liberce.

Jak objednat servis tiskáren Canon

Pokud Vaše tiskárna Canon jeví známky potřeby opravy, můžete si servis tiskrány Canon objednat telefonicky na tel. 486 111 235 nebo e-mailem na info@kancl.cz. V naší odpovědi se dozvíte předběžný termín servisu Vaší tiskárny Canon.

Možnost zapůjčení náhradní tiskárny

Po dobu servisu Vaší tiskárny Canon Vám můžeme bezplatně zapůjčit náhradní tiskárnu. V případě zájmu o tuto službu nás neváhejte kontaktovat.

Cena servisu tiskáren Canon

Cena se nejčastěji pohybuje mezi 250 - 600Kč. Cena je odvozena od náročnosti a celkového času servisu Vaší tiskárny Canon. Můžete si sami určit cenový limit opravy a v případě, že by cena tento limit překročila, budeme Vás žádat o souhlas.

Záruční servis tiskáren Canon

Provádíme samozřejmě také záruční servis tiskáren Canon. Stejně tak jako všech dalších námi prodávaných tiskáren, kopírek a multifunkčních zařízení.

Poptávka servisu tiskáren Canon

Máte dotazy, nebo si chcete servis Vaší tiskárny Canon hned objednat? Použijte tento poptávkový formulář, nebo volejte na 486 111 235 případně nám napište e-mailem na info@kancl.cz.

Kde všude provádíme servis tiskáren Canon?

Nejčastěji je to Liberec a Jablonec nad Nisou. Velmi často také Turnov, Semily, Česká Lípa, Varnsdorf, Hrádek nad Nisou, Mladá Boleslav atd. Samozřejmě přijedeme kamkoli. Seznam měst najdete zde.

Dobravné pro Libarec, Jablonec nad Nisou a blízké okolí je jednotná 100Kč. Ostatní 4Kč/km.

Vaše jméno:
Váš telefon:
Váš email:
Zpráva:
Opište z obrázku:
CAPTCHA Image