Servis a opravy tiskáren Epson

Úvod » Servis a opravy » Jaké značky opravujeme? » Servis a opravy tiskáren Epson

Servis a opravy tiskáren Epson provádíme už spoustu let, od roku 1999. Tiskárny Epson dobře známe a víme, jak na ně.

Servis tiskáren Epson - jak a kde

Servis větších tiskáren Epson provádíme u Vás v místě. Podívejte se na seznam měst, kam jezdíme provádět servis tiskáren Epson. Multifunkční kopírky a menší tiskárny Epson můžete přivézt na servis přímo k nám na prodejnu do Liberce.

Jak objednat servis tiskáren Epson

Pokud Vaše tiskárna Epson jeví známky potřeby opravy, můžete si servis tiskrány Epson objednat telefonicky na tel. 486 111 235 nebo e-mailem na info@kancl.cz. V naší odpovědi se dozvíte předběžný termín servisu Vaší tiskárny Epson.

Možnost zapůjčení náhradní tiskárny

Po dobu servisu Vaší tiskárny Epson Vám můžeme bezplatně zapůjčit náhradní tiskárnu. V případě zájmu o tuto službu nás neváhejte kontaktovat.

Cena servisu tiskáren Epson

Cena se nejčastěji pohybuje mezi 250 - 600Kč. Cena je odvozena od náročnosti a celkového času servisu Vaší tiskárny Epson. Můžete si sami určit cenový limit opravy a v případě, že by cena tento limit překročila, budeme Vás žádat o souhlas.

Záruční servis tiskáren Epson

Provádíme samozřejmě také záruční servis tiskáren Epson. Stejně tak jako všech dalších námi prodávaných tiskáren, kopírek a multifunkčních zařízení.

Kde všude provádíme opravy tiskáren Canon?

Nejčastěji je to Liberec a Jablonec nad Nisou. Velmi často také Turnov, Semily, Česká Lípa, Varnsdorf, Hrádek nad Nisou, Mladá Boleslav atd. Kompletní seznam měst najdete zde.

Poptávka servisu tiskáren Epson

Máte dotazy, nebo si chcete servis Vaší tiskárny Epson hned objednat? Použijte tento poptávkový formulář, nebo volejte na 486 111 235 případně nám napište e-mailem na info@kancl.cz.

Vaše jméno:
Váš telefon:
Váš email:
Zpráva:
Opište z obrázku:
CAPTCHA Image