Servis a opravy tiskáren HP

Úvod » Servis a opravy » Jaké značky opravujeme? » Servis a opravy tiskáren HP

Servis a opravy tiskáren HP provádíme už spoustu let, od roku 1999. Tiskárny HP dobře známe a víme, jak na ně.

Servis tiskáren HP - jak a kde

Servis větších tiskáren HP provádíme u Vás v místě. Podívejte se na seznam měst, kam jezdíme provádět servis tiskáren HP. Multifunkční kopírky a menší tiskárny HP můžete přivézt na servis přímo k nám na prodejnu do Liberce.

Jak objednat servis tiskáren HP

Pokud Vaše tiskárna HP jeví známky potřeby opravy, můžete si servis tiskrány HP objednat telefonicky na tel. 486 111 235 nebo e-mailem na info@kancl.cz. V naší odpovědi se dozvíte předběžný termín servisu Vaší tiskárny HP.

Možnost zapůjčení náhradní tiskárny

Po dobu servisu Vaší tiskárny HP Vám můžeme bezplatně zapůjčit náhradní tiskárnu. V případě zájmu o tuto službu nás neváhejte kontaktovat.

Cena servisu tiskáren HP

 Cena se nejčastěji pohybuje mezi 250 - 600Kč. Cena je odvozena od náročnosti a celkového času servisu Vaší tiskárny HP. Můžete si sami určit cenový limit opravy a v případě, že by cena tento limit překročila, budeme Vás žádat o souhlas.

Záruční servis tiskáren HP

Provádíme samozřejmě také záruční servis tiskáren HP. Stejně tak jako všech dalších námi prodávaných tiskáren, kopírek a multifunkčních zařízení.

Kde všude provádíme opravy tiskáren HP?

Nejčastěji je to Liberec a Jablonec nad Nisou. Velmi často také Turnov, Semily, Česká Lípa, Varnsdorf, Hrádek nad Nisou, Mladá Boleslav atd. Kompletní seznam měst najdete zde.

Poptávka servisu tiskáren HP

Máte dotazy, nebo si chcete servis Vaší tiskárny HP hned objednat? Použijte tento poptávkový formulář, nebo volejte na 486 111 235 případně nám napište e-mailem na info@kancl.cz.

Vaše jméno:
Váš telefon:
Váš email:
Zpráva:
Opište z obrázku:
CAPTCHA Image