Servis a opravy tiskáren Samsung

Úvod » Servis a opravy » Jaké značky opravujeme? » Servis a opravy tiskáren Samsung

Servis a opravy tiskáren Samsung provádíme spoustu let, už od roku 1999. Tiskárny Samsung dobře známe a víme, jak na ně.

Servis tiskáren Samsung - jak a kde

Servis větších tiskáren Samsung provádíme u Vás v místě. Podívejte se na seznam měst, kam jezdíme provádět servis tiskáren Samsung. Multifunkční kopírky a menší tiskárny Samsung můžete přivézt na servis přímo k nám na prodejnu do Liberce.

Jak objednat servis tiskáren Samsung

Pokud Vaše tiskárna Samsung jeví známky potřeby opravy, můžete si servis tiskrány Samsung objednat telefonicky na tel. 486 111 235 nebo e-mailem na info@kancl.cz. V naší odpovědi se dozvíte předběžný termín servisu Vaší tiskárny Samsung.

Možnost zapůjčení náhradní tiskárny

Po dobu servisu Vaší tiskárny Samsung Vám můžeme bezplatně zapůjčit náhradní tiskárnu. V případě zájmu o tuto službu nás neváhejte kontaktovat.

Cena servisu tiskáren Samsung

 Cena se nejčastěji pohybuje mezi 250 - 600Kč. Cena je odvozena od náročnosti a celkového času servisu Vaší tiskárny Samsung. Můžete si sami určit cenový limit opravy a v případě, že by cena tento limit překročila, budeme Vás žádat o souhlas.

Záruční servis tiskáren Samsung

Provádíme samozřejmě také záruční servis tiskáren Samsung. Stejně tak jako všech dalších námi prodávaných tiskáren, kopírek a multifunkčních zařízení.

Kde všude provádíme opravy tiskáren Samsung?

Nejčastěji je to Liberec a Jablonec nad Nisou. Velmi často také Turnov, Semily, Česká Lípa, Varnsdorf, Hrádek nad Nisou, Mladá Boleslav atd. Kompletní seznam měst najdete zde.

Poptávka servisu tiskáren Samsung

Máte dotazy, nebo si chcete servis Vaší tiskárny Samsung hned objednat? Použijte tento poptávkový formulář, nebo volejte na 486 111 235 případně nám napište e-mailem na info@kancl.cz.

Vaše jméno:
Váš telefon:
Váš email:
Zpráva:
Opište z obrázku:
CAPTCHA Image