Servis a opravy tiskáren Xerox

Úvod » Servis a opravy » Jaké značky opravujeme? » Servis a opravy tiskáren Xerox

Servis a opravy tiskáren Xerox provádíme spoustu let, už od roku 1999. Tiskárny Xerox dobře známe a víme, jak na ně.

Servis tiskáren Xerox - jak a kde

Servis větších tiskáren Xerox provádíme u Vás v místě. Podívejte se na seznam měst, kam jezdíme provádět servis tiskáren Xerox. Multifunkční kopírky a menší tiskárny Xerox můžete přivézt na servis přímo k nám na prodejnu do Liberce.

Jak objednat servis tiskáren Xerox

Pokud Vaše tiskárna Xerox jeví známky potřeby opravy, můžete si servis tiskrány Xerox objednat telefonicky na tel. 486 111 235 nebo e-mailem na info@kancl.cz. V naší odpovědi se dozvíte předběžný termín servisu Vaší tiskárny Xerox.

Možnost zapůjčení náhradní tiskárny

Po dobu servisu Vaší tiskárny Xerox Vám můžeme bezplatně zapůjčit náhradní tiskárnu. V případě zájmu o tuto službu nás neváhejte kontaktovat.

Cena servisu tiskáren Xerox

Cena se nejčastěji pohybuje mezi 250 - 600Kč. Cena je odvozena od náročnosti a celkového času servisu Vaší tiskárny Xerox. Můžete si sami určit cenový limit opravy a v případě, že by cena tento limit překročila, budeme Vás žádat o souhlas.

Záruční servis tiskáren Xerox

Provádíme samozřejmě také záruční servis tiskáren Xerox. Stejně tak jako všech dalších námi prodávaných tiskáren, kopírek a multifunkčních zařízení.

Kde všude provádíme opravy tiskáren Canon?

Nejčastěji je to Liberec a Jablonec nad Nisou. Velmi často také Turnov, Semily, Česká Lípa, Varnsdorf, Hrádek nad Nisou, Mladá Boleslav atd. Kompletní seznam měst najdete zde.

Poptávka servisu tiskáren Xerox

Máte dotazy, nebo si chcete servis Vaší tiskárny Xerox hned objednat? Použijte tento poptávkový formulář, nebo volejte na 486 111 235 případně nám napište e-mailem na info@kancl.cz.

Vaše jméno:
Váš telefon:
Váš email:
Zpráva:
Opište z obrázku:
CAPTCHA Image