Opravy kopírek a tiskáren Frýdlant

Úvod » Servis a opravy » Kam za Vámi přijedeme? » Opravy kopírek a tiskáren Frýdlant

Jste z Frýdlantu a okolí? Jeví Vaše kopírka známky poruchy? Potřebujete Vaši kopírku opravit? Opravy kopírek provádíme po celé ČR a tedy i u Vás ve Frýdlantu. I přestože máme pobočku pouze v Liberci, nesmutněte. Přijedeme kamkoliv.

POZOR!! Po Liberci doprava zdarma. Ostatní cesty jsou zpoplatněny.   

Servis a opravy kopírek děláme již od roku 1999. S opravami kopírek máme bohaté zkušenosti, kopírky dobře známe a jen tak něco nás nezaskočí.

Opravy větších kopírek provádíme přímo na místě. Inkoustové tiskárny opravujeme pouze na prodejně v Liberci.

Co můžete udělat pro rychlý servis Vaší kopírky?

Zavolejte nám na 602 150 402. 

Stačí jeden telefonát na telefonní číslo 602 150 402, nebo napište e-mail na info@kancl.cz. Případně můžete využít kontaktního formuláře níže na této stránce. My Vám zavoláme zpět. Během tohoto telefonátu domluvíme termín opravy Vaší kopírky u Vás v České Lípě.

S námi proběhne oprava Vaší kopírky ve Frýdlantu rychle a hladce. Na opravy kopírek poskytujeme záruku tři měsíce, v jejichž rámci poskytneme zdarma služby, pokud bude kopírka po opravě jevit známky nějakých vad.

Servis kopírek - značky

Provádíme opravy kopírek všech značek. Mezi nejčastější značky kopírek, na kterých provádíme opravy, jsou Samsung, Xerox, Brother, Minolta, Canon, Kyocera, ale i další.

Kromě oprav kopírek provádíme také opravy tiskáren a multifunkčních zařízení. Dále u nás také najdete levné a kvalitní tonery do kopírek, tonery a náplně do tiskáren a cartridge do inkoustových tiskáren. Provádíme také renovace tonerů a náplní do tiskáren.

 

Opravy kopírek a tiskáren – kontaktní formulář

Neváhejte nás kontaktovat. Rychle a profesionálně provedeme opravu Vaší kopírky nebo tiskárny u Vás ve Frýdlantu. Po obdržení Vaší poptávky Vám zavoláme a domluvíme termín opravy kopírky u Vás ve Frýdlantu.

Vaše jméno:
Váš telefon:
Váš email:
Zpráva:
Opište z obrázku:
CAPTCHA Image