Opravy kopírek a tiskáren Mnichovo Hradiště

Úvod » Servis a opravy » Kam za Vámi přijedeme? » Opravy kopírek a tiskáren Mnichovo Hradiště

 Jste z Mnichova Hradiště a okolí? Jeví Vaše kopírka známky poruchy? Potřebujete Vaši kopírku opravit? Opravy kopírek provádíme po celé ČR a tedy i u Vás v Mnichově Hradišti.

Kopírky prodáváme a servis a opravy kopírek děláme již od roku 1999. S opravami kopírek máme bohaté zkušenosti, kopírky dobře známe a jen tak něco nás nezaskočí.

Opravy větších kopírek provádíme přímo na místě, tedy na servis přijedeme za Vámi do Mnichova Hradiště.

Co můžete udělat pro rychlou opravu Vaší kopírky?

Zavolejte nám na 602 150 402. 

Stačí jeden telefonát na telefonní číslo 602 150 402, nebo napište e-mail na info@kancl.cz. Případně můžete využít kontaktního formuláře níže na této stránce. My Vám zavoláme zpět. Během tohoto telefonátu domluvíme termín opravy Vaší kopírky u Vás v Mnichově Hradišti.

S námi proběhne oprava Vaší kopírky v Mnichově Hradišti rychle a hladce, Na opravy kopírek poskytujeme záruku tři měsíce, v jejichž rámci poskytneme zdarma služby, pokud bude kopírka po opravě jevit známky nějakých vad.

Opravy kopírek - značky

Provádíme opravy kopírek všech značek. Mezi nejčastější značky kopírek, na kterých provádíme opravy, jsou Samsung, Xerox, Brother, Minolta, Canon, Kyocera, ale i další.

Kromě oprav kopírek provádíme také opravy tiskáren a multifunkčních zařízení. Dále u nás také najdete levné a kvalitní tonery do kopírek, tonery a náplně do tiskáren a cartridge do inkoustových tiskáren. Provádíme také renovace tonerů a náplní do tiskáren.

 

Opravy kopírek a tiskáren – kontaktní formulář

Neváhejte nás kontaktovat. Rychle a profesionálně provedeme opravu Vaší kopírky nebo tiskárny u Vás v Mnichově Hradišti. Po obdržení Vaší poptávky Vám zavoláme a domluvíme termín opravy kopírky u Vás v Mnichově Hradišti.

Vaše jméno:
Váš telefon:
Váš email:
Zpráva:
Opište z obrázku:
CAPTCHA Image